Kudy k nám

PĚŠKY:
Hrad Vranov – Pantheon leží na červené turistické značce z Malé Skály na Frýdštejn.
Z Malé Skály tedy stoupejte vzhůru od rozcestí poblíž pizzerie Pietro Tomasso po červené značce až k hradu.

… a na serveru www.mapy.cz nás najdete ZDE.

NA KOLE
Od křižovatky turistických cest u pizzerie Pietro Tomasso v obci Malá skála vede k hradu značená cyklostezka. Možnost parkování kol na parkánu uvnitř hradu (za zálohu Vám půjčíme zámek).

VLAKEM
Vlakem do stanice Malá Skála (trať č. 030). Od železniční zastávka po zelené tur. značce projdete obcí a po lávce pro pěší překonáte řeku Jizeru. Z rozcestí poblíž pizzerie Pietro Tomasso pokračujete vzhůru na hrad po červené turistické značce směr Vranov – Pantheon.

AUTOBUSEM
Autobusem na Malou Skálu.
Dálkové spoje zastavují na zastávce Malá Skála, Vranové, u mlýna. Ze zastávky pokračujete po chodníku podél hlavní silnice směr Harrachov až k rozcestí turistických cest u pizzerie Pietro Tomasso. Odtud vzhůru na hrad po červené turistické značce směr Vranov – Pantheon.
Lokální spoje zastavují na zastávce Malá Skála, na Labi, která je přímo u rozcestí turistických cest, odkud půjdete vzhůru na hrad po červené značce směr Vranov – Pantheon.

AUTEM
Z Prahy / Turnova po silnici E65 (R10) na Malou Skálu. Zde zaparkujete auto na hlídaném parkovišti poblíž čerpací stanice a odtud pěšky po červené turistické značce směr Vranov – Pantheon.